Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Jair
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Jair

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc21621,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,965 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVasco DA GamaSerie A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex42,9/10094% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
212
Passzpontosság
55 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,42
Sikeres csel
2
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
4,17
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
68,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,42

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
216 perc
Átlagértékelés
6,96
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 10. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Vasco DA Gama · Középpályás
42,9index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc216 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,96 Passzpontosság55 %
94% adatlefedettségStabil forma
Copa Do Brasil2026Vasco DA Gama · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc0 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság0 %
57% adatlefedettségStabil forma
CONMEBOL Sudamericana2026Vasco DA Gama · Középpályás
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc0 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság0 %
59% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli1–3
Atletico Paranaense–Vasco DA Gama

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Palmeiras–Vasco DA Gama

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Vasco DA Gama–Flamengo

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz1Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz82Passzpontosság74 %Párharc / megnyert14 / 11Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Vasco DA Gama–Corinthians

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Sao Paulo–Vasco DA Gama

KezdőM · 16 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,86Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság20 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Vasco DA Gama–Remo

KezdőM · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz65Passzpontosság64 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Botafogo–Vasco DA Gama

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Vasco DA Gama–Coritiba

KezdőM · 13 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,19Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság28 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gremio–Vasco DA Gama

KezdőM · 17 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság14 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Vasco DA Gama–Santos

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap186 perc7 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap216 perc10 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 3,48
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55106000,002,910,855,94
Utolsó 1010216000,003,870,424,17
Utolsó 2010216000,003,870,424,17
Hazai5 meccs
183perc0gól0gólpassz5,39értékelés
Idegenbeli5 meccs
33perc0gól0gólpassz2,65értékelés
Kezdőként10 meccs
216perc0gól0gólpassz3,87értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,42026. 09. 12.
  3. 7,22026. 09. 20.
  4. 0,02026. 10. 08.
  5. 6,72026. 10. 10.
  6. 0,02026. 10. 14.
  7. 6,92026. 10. 18.
  8. 0,02026. 10. 21.
  9. 7,72026. 10. 30.
  10. 0,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-01.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
186 perc7 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,42 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. K09.20.13′
  2. K10.08.0′
  3. K10.10.80′
  4. K10.14.0′
  5. K10.18.16′
  6. K10.21.0′
  7. N10.24.–
  8. K10.30.90′
  9. K11.01.0′
  10. N11.04.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
106perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 902,91értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
216perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,87értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc106
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,64

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.