Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
T. Galván
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

T. Galván

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc70758,9 perc/meccs
Gól + gólpassz50,64 / 90 perc
Átlagértékelés7,329 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRiver PlateLiga Profesional Argentina · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex68,0/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
1
Gól / 90
0,51
Gólpassz / 90
0,13
Lövés
18
Kaput talál
9
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
22,20 %

Passz és kreativitás

Passz
314
Passzpontosság
35,70 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,51
Sikeres csel
3
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
18
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,93
Megnyert párharc
39
Párharcsiker
50,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
18
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
707 perc
Átlagértékelés
7,32
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,632026. 09. 07.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga Profesional Argentina2026River Plate · Középpályás
68,0index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc645 Gól4 Gólpassz1 G+GP / 900,70 Értékelés7,45 Passzpontosság36,60 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
CONMEBOL Sudamericana2026River Plate · Középpályás
21,7index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc62 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,30 Passzpontosság28 %
74% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli0–2
Aldosivi–River Plate

KezdőM · 66 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz43Passzpontosság40 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Boca Juniors–River Plate

KezdőM · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
River Plate–Racing Club

KezdőM · 58 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,06Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság23 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól1Gólpassz1Értékelés9Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz48Passzpontosság45 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz20Passzpontosság15 %Párharc / megnyert16 / 7Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,19Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 2Passz44Passzpontosság42 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
River Plate–Huracan

KezdőM · 96 perc

Gól1Gólpassz–Értékelés7,60Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz46Passzpontosság44 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Gól2Gólpassz0Értékelés9,63Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz39Passzpontosság37 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Banfield–River Plate

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
River Plate–Santa Fe

KezdőM · 62 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz34Passzpontosság28 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
River Plate–Velez Sarsfield

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Santa Fe–River Plate

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
River Plate–Argentinos JRS

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap151 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap460 perc6 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap707 perc12 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 1,17
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55371110,497,030,243,15
Utolsó 1010645410,707,450,563,07
Utolsó 2012707410,647,320,512,93
Hazai5 meccs
394perc3gól0gólpassz7,56értékelés
Idegenbeli7 meccs
313perc1gól1gólpassz7,02értékelés
Kezdőként12 meccs
707perc4gól1gólpassz7,32értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 30.
  2. 9,62026. 09. 07.
  3. –2026. 09. 12.
  4. 7,62026. 09. 20.
  5. 7,22026. 10. 11.
  6. 6,32026. 10. 15.
  7. 9,02026. 10. 19.
  8. 7,12026. 10. 25.
  9. 6,32026. 11. 01.
  10. 6,52026. 11. 05.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 209 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
66 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
209 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
460 perc6 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
141,4 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.–
  2. K09.07.89′
  3. K09.12.–
  4. K09.20.96′
  5. K10.11.89′
  6. K10.15.72′
  7. K10.19.90′
  8. K10.25.58′
  9. K11.01.85′
  10. K11.05.66′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
371perc1gól1gólpassz0,49G+GP / 907,03értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
645perc4gól1gólpassz0,70G+GP / 907,45értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc371
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés7,03

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc9/2230,56
Gólpassz / 90 perc67/2230,14
Átlagértékelés2/2237,45

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.