Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Nemzetek Ligája logó
Nemzetközi · 2026/27 szezon

Nemzetek Ligája 2026/27: eredmények, tabella és program

Nemzetek Ligája 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: League B - 4.

Mérkőzés
104
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 0
Helyi adat
2026. 10. 06. 23:57
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
104 mérkőzés 54 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Lezárt szezonarchívum7 napja

Csapat0
Mérkőzés104
Befejezett104
Élő0
Következő0
Aktuális fordulóLeague B - 4

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX

A szezon kiemelt játékosprofiljai

Játékosközpont ›

Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.

Szezonadatok

Nemzetek Ligája 2026/2027

104 meccs
Befejezett meccs104
Gól / meccs2,46
BTTS46,2%
Over 2,550,0%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Switzerland43,002,750,2525,0%100,0%
2Spain43,003,001,25100,0%100,0%
3Portugal43,002,251,0075,0%75,0%
4Slovakia42,502,250,5050,0%50,0%
5France42,501,750,5050,0%25,0%
6Sweden42,501,750,7575,0%50,0%
7Montenegro42,501,751,0075,0%75,0%
8Malta32,331,330,6766,7%33,3%
9England42,253,500,7525,0%75,0%
10Albania42,252,000,7550,0%75,0%
11Iceland42,001,750,2525,0%50,0%
12Northern Ireland42,001,000,000,0%25,0%
13Austria42,002,251,25100,0%75,0%
14Bosnia & Herzegovina42,001,500,7550,0%25,0%
15Netherlands42,001,751,25100,0%75,0%
16Greece42,001,250,7550,0%50,0%
17Finland41,752,250,5025,0%50,0%
18Belarus41,751,250,500,0%25,0%
19Italy41,752,001,2575,0%50,0%
20Slovenia41,751,250,7550,0%50,0%