FC ST. Gallen eredmények, meccsek és forma
FC ST. Gallen aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
FC ST. Gallen meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
GYVGYGYD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,563 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
5GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs1,904 lefedett
Minden pálya
16 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,56 pont/meccs
8GY1D7V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,69
BTTS44%16 lefedett
Over 2,563%16 lefedett
Kapott gól nélkül25%16 lefedett
xG / meccs1,904 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs2,143 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
4GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,14
Kapott gól / meccs1,86
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs2,143 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
4GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,14
Kapott gól / meccs1,86
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs2,143 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,181 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
48formaindex / 1001,44 pont/meccs
4GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,44
Kapott gól / meccs1,56
BTTS22%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs1,181 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
48formaindex / 1001,44 pont/meccs
4GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,44
Kapott gól / meccs1,56
BTTS22%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs1,181 lefedett
Legutóbbi eredmények
Super LeagueFC ST. Gallen – Servette FC2–1GYSuper LeagueBSC Young Boys – FC ST. Gallen2–0VSchweizer CupRapperswil – FC ST. Gallen0–2GYSuper LeagueFC ST. Gallen – Lausanne1–0GYKlub felkészülési mérkőzésekBrühl – FC ST. Gallen3–3DSuper LeagueFC Basel 1893 – FC ST. Gallen1–3GYSuper LeagueFC ST. Gallen – FC Sion0–3VSuper LeagueServette FC – FC ST. Gallen0–2GYSuper LeagueGrasshoppers – FC ST. Gallen2–0VSuper LeagueFC ST. Gallen – FC Thun3–4VKonferencia-ligaFC ST. Gallen – FC Nordsjaelland2–3VKonferencia-ligaFC Nordsjaelland – FC ST. Gallen1–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
8 meccs4–0–4 GY–D–V11–13 gólok1,50 pont/meccs
2 meccs2–0–0 GY–D–V5–0 gólok3,00 pont/meccs
1 meccs0–1–0 GY–D–V3–3 gólok1,00 pont/meccs
3 meccs1–0–2 GY–D–V7–5 gólok1,00 pont/meccs
2 meccs1–0–1 GY–D–V2–6 gólok1,50 pont/meccs
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
44/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LWWLW · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.