Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Sornoza
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Sornoza

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc54845,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,6710 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonIndependiente del ValleLiga Pro · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex43,4/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
91,70 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
12
Kaput talál
6
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
276
Passzpontosság
35 %
Kulcspassz
17
Kulcspassz / 90
2,79
Sikeres csel
3
Cselezési siker
60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,15
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
60 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,49

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
548 perc
Átlagértékelés
6,67
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 08. 15.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga Pro2026Independiente del Valle · Középpályás
43,4index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc301 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,53 Passzpontosság30,90 %
96% adatlefedettségVisszaeső forma
CONMEBOL Libertadores2026Independiente del Valle · Középpályás
44,6index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc247 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,01 Passzpontosság39,80 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz14Passzpontosság13 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz28Passzpontosság23 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,98Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz52Passzpontosság48 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,11Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,74Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz45Passzpontosság39 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság9 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság23 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Independiente del Valle–Universidad Catolica

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Independiente del Valle–Deportes Tolima

Kezdő · csapatkapitányM · 82 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,30Kulcspassz5Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz28Passzpontosság26 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Independiente del Valle–Delfin SC

Csereként beálltM · 50 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,50Kulcspassz3Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz57Passzpontosság53 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap45 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap126 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap548 perc12 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,36
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55216000,006,611,250,42
Utolsó 1010498000,006,582,530,90
Utolsó 2012548000,006,672,791,15
Hazai7 meccs
286perc0gól0gólpassz6,82értékelés
Idegenbeli5 meccs
262perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Kezdőként11 meccs
498perc0gól0gólpassz6,58értékelés
Csereként1 meccs
50perc–gól–gólpassz7,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,32026. 08. 26.
  2. 6,42026. 09. 03.
  3. 6,22026. 09. 06.
  4. 6,72026. 09. 11.
  5. 6,12026. 09. 14.
  6. 7,02026. 09. 18.
  7. –2026. 10. 10.
  8. 6,32026. 10. 17.
  9. 6,62026. 10. 23.
  10. 6,62026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 45 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
126 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,49 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N08.29.–
  2. K09.03.75′
  3. K09.06.20′
  4. K09.11.75′
  5. K09.14.30′
  6. K09.18.90′
  7. K10.10.–
  8. K10.17.67′
  9. K10.23.14′
  10. K11.01.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
216perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,61értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
498perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,58értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc216
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,61

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc39/1140,00
Gólpassz / 90 perc44/1140,00
Átlagértékelés41/1146,55

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.