Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Whittaker
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Whittaker

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc76769,7 perc/meccs
Gól + gólpassz50,59 / 90 perc
Átlagértékelés7,4210 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonColorado RapidsMajor League Soccer · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex72,0/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
5
Gólpassz
0
Gól / 90
0,59
Gólpassz / 90
0
Lövés
32
Kaput talál
16
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
15,60 %

Passz és kreativitás

Passz
331
Passzpontosság
28,30 %
Kulcspassz
21
Kulcspassz / 90
2,46
Sikeres csel
14
Cselezési siker
48,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,06
Megnyert párharc
33
Párharcsiker
44 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,12

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
767 perc
Átlagértékelés
7,42
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,702026. 09. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat3egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Colorado Rapids · Támadó
72,0index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc683 Gól5 Gólpassz0 G+GP / 900,66 Értékelés7,49 Passzpontosság27,40 %
98% adatlefedettségJavuló forma
League Cup2026Middlesbrough · Középpályás
42,6index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc84 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,70 Passzpontosság35 %
82% adatlefedettségStabil forma
Championship2026Middlesbrough · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai2–4
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz41Passzpontosság32 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól1Gólpassz0Értékelés8,14Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz23Passzpontosság22 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz27Passzpontosság21 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,21Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz30Passzpontosság26 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres3 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,84Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz38Passzpontosság31 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres6 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz38Passzpontosság33 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz41Passzpontosság32 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Gól2Gólpassz0Értékelés9,70Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 3Passz35Passzpontosság23 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz19Passzpontosság15 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Middlesbrough–West Brom

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Doncaster–Middlesbrough

KezdőM · 84 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz39Passzpontosság35 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres6 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap243 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap467 perc6 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap767 perc11 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 1,13
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55377300,727,722,861,19
Utolsó 1010683500,667,492,500,92
Utolsó 2011767500,597,422,461,06
Hazai7 meccs
468perc4gól0gólpassz7,70értékelés
Idegenbeli4 meccs
299perc1gól0gólpassz6,99értékelés
Kezdőként11 meccs
767perc5gól0gólpassz7,42értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 29.
  2. 7,22026. 09. 13.
  3. 9,72026. 09. 20.
  4. 5,92026. 09. 27.
  5. 6,12026. 10. 11.
  6. 6,82026. 10. 15.
  7. 7,22026. 10. 18.
  8. 8,22026. 10. 25.
  9. 8,12026. 10. 29.
  10. 8,22026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 243 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
243 perc3 kezdés · 3 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
467 perc6 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
153,4 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,12 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.29.–
  2. K09.13.36′
  3. K09.20.90′
  4. K09.27.90′
  5. K10.11.90′
  6. K10.15.72′
  7. K10.18.62′
  8. K10.25.90′
  9. K10.29.63′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
377perc3gól0gólpassz0,72G+GP / 907,72értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
683perc5gól0gólpassz0,66G+GP / 907,49értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc377
Gól3
Gólpassz0
Átlagértékelés7,72

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc14/2620,59
Gólpassz / 90 perc186/2620,00
Átlagértékelés9/2627,40

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.