Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
R. Stirk
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

R. Stirk

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc18020,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,50 / 90 perc
Átlagértékelés7,412 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonChesterfieldLeague Two · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex62,2/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,50
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
156
Passzpontosság
74,20 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
3,50
Sikeres csel
2
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,50
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
53,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,50

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
180 perc
Átlagértékelés
7,41
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 10. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
League Two2026Chesterfield · Középpályás
62,2index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc180 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,50 Értékelés7,41 Passzpontosság74,20 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Chesterfield–Colchester

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz85Passzpontosság81 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Port Vale–Chesterfield

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Crawley Town–Chesterfield

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Cheltenham–Chesterfield

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,11Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz71Passzpontosság66 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Chesterfield–York

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Oldham–Chesterfield

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–3
Chesterfield–Barnet

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Salford City–Chesterfield

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap0 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap90 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap180 perc9 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó3 értékelt meccs · szórás: 3,50
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55180010,504,943,501,50
Utolsó 109180010,504,943,501,50
Utolsó 209180010,504,943,501,50
Hazai3 meccs
90perc0gól1gólpassz7,70értékelés
Idegenbeli6 meccs
90perc0gól0gólpassz3,56értékelés
Kezdőként9 meccs
180perc0gól1gólpassz4,94értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 22.
  2. –2026. 09. 05.
  3. –2026. 09. 12.
  4. –2026. 09. 19.
  5. 7,12026. 09. 26.
  6. –2026. 10. 10.
  7. –2026. 10. 17.
  8. 7,72026. 10. 20.
  9. 0,02026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
90 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
180,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,50 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.–
  2. K09.05.–
  3. K09.12.–
  4. K09.19.–
  5. K09.26.90′
  6. K10.10.–
  7. K10.17.–
  8. K10.20.90′
  9. K10.30.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
180perc0gól1gólpassz0,50G+GP / 904,94értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
180perc0gól1gólpassz0,50G+GP / 904,94értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc180
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés4,94

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc76/1260,00
Gólpassz / 90 perc16/1260,50
Átlagértékelés120/1264,94

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.