Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Gordon
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Gordon

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés17Lefedett pályára lépés
Játékperc1 03160,6 perc/meccs
Gól + gólpassz90,79 / 90 perc
Átlagértékelés7,1915 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBarcelonaLa Liga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex61,0/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
17 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
6
Gólpassz
3
Gól / 90
0,52
Gólpassz / 90
0,26
Lövés
35
Kaput talál
21
Lövés pontossága
60 %
Gólkonverzió
17,10 %

Passz és kreativitás

Passz
437
Passzpontosság
30,30 %
Kulcspassz
27
Kulcspassz / 90
2,36
Sikeres csel
26
Cselezési siker
54,20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,22
Megnyert párharc
47
Párharcsiker
47,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,09

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 031 perc
Átlagértékelés
7,19
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés92026. 10. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat3egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Barcelona · Támadó
61,0index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc544 Gól2 Gólpassz2 G+GP / 900,66 Értékelés6,92 Passzpontosság27,80 %
98% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Barcelona · Támadó
49,6index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc266 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,34 Értékelés6,97 Passzpontosság27,30 %
88% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026England · Középpályás
77,5index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc221 Gól3 Gólpassz1 G+GP / 901,63 Értékelés8,22 Passzpontosság37,60 %
88% adatlefedettségStabil forma
Klub felkészülési mérkőzések2026Barcelona · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

20 helyi sor
Hazai3–0
Barcelona–Aston Villa

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz37Passzpontosság30 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Barcelona–Alaves

KezdőF · 16 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,45Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Barcelona–Real Madrid

KezdőF · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 3Passz36Passzpontosság35 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz36Passzpontosság31 %Párharc / megnyert9 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–5
Real Betis–Barcelona

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–4
Galatasaray–Barcelona

KezdőF · 59 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,98Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 4Passz20Passzpontosság20 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Barcelona–Getafe

KezdőF · 71 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,17Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz47Passzpontosság41 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
England–Czechia

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–7
Croatia–England

KezdőM · 70 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés9Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 4Passz45Passzpontosság40 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Czechia–England

KezdőM · 81 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz47Passzpontosság44 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
England–Spain

KezdőM · 70 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,46Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz23Passzpontosság20 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres6 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Sevilla–Barcelona

KezdőF · 86 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz27Passzpontosság25 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres7 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai7–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Levante–Barcelona

KezdőF · 67 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz16Passzpontosság16 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Barcelona–Feyenoord

KezdőF · 27 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz26Passzpontosság24 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Valencia–Barcelona

KezdőF · 62 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz27Passzpontosság25 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–2
Barcelona–Rayo Vallecano

KezdőM · 77 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz23Passzpontosság18 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Barcelona–Athletic Club

KezdőF · 80 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz22Passzpontosság19 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Elche–Barcelona

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Barcelona–Al Ahly

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap106 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap411 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 031 perc17 pályára lépés · 11 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,40
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55340200,536,972,381,59
Utolsó 1010632611,006,772,711,42
Utolsó 20171 031630,796,352,361,22
Hazai10 meccs
516perc3gól1gólpassz5,77értékelés
Idegenbeli7 meccs
515perc3gól2gólpassz7,17értékelés
Kezdőként17 meccs
1 031perc6gól3gólpassz6,35értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,52026. 09. 26.
  2. 8,22026. 09. 29.
  3. 9,02026. 10. 03.
  4. 0,02026. 10. 06.
  5. 8,22026. 10. 10.
  6. 8,02026. 10. 13.
  7. 6,12026. 10. 20.
  8. 6,72026. 10. 25.
  9. 7,52026. 10. 31.
  10. 6,62026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 191 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
106 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
191 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
411 perc6 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
114,6 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,09 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. K09.29.81′
  2. K10.03.70′
  3. K10.06.0′
  4. K10.10.71′
  5. K10.13.59′
  6. N10.17.–
  7. K10.20.90′
  8. K10.25.85′
  9. K10.31.16′
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
340perc2gól0gólpassz0,53G+GP / 906,97értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
632perc6gól1gólpassz1,00G+GP / 906,77értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc281
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,72

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.