Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Pressley
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Pressley

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc30425,3 perc/meccs
Gól + gólpassz30,89 / 90 perc
Átlagértékelés7,285 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonWalsallLeague Two · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex74,4/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
0,89
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
5
Lövés pontossága
55,60 %
Gólkonverzió
33,30 %

Passz és kreativitás

Passz
87
Passzpontosság
15,30 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,59
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,89
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
62,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
304 perc
Átlagértékelés
7,28
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
League Two2026Walsall · Támadó
74,4index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc248 Gól3 Gólpassz0 G+GP / 901,09 Értékelés7,57 Passzpontosság17,80 %
100% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Walsall · Támadó
23,7index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc40 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,70 Passzpontosság7 %
72% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Walsall · Támadó
27,8index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc16 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés7 Passzpontosság4 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli1–3
Colchester–Walsall

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–4
Walsall–Salford City

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,07Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz30Passzpontosság20 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Walsall–Oldham

KezdőF · 68 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Swindon Town–Walsall

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Walsall–Fulham U21

Csereként beálltF · 16 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz7Passzpontosság4 %Párharc / megnyert6 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Fleetwood Town–Walsall

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Tranmere–Walsall

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Walsall–Rochdale

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Exeter City–Walsall

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Walsall–Accrington ST

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Walsall–Leyton Orient

Csereként beálltF · 40 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz11Passzpontosság7 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Walsall–Grimsby

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap174 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap304 perc12 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 0,73
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55174301,557,760,521,03
Utolsó 1010264301,027,430,680,68
Utolsó 2012304300,897,280,590,89
Hazai7 meccs
214perc3gól0gólpassz7,49értékelés
Idegenbeli5 meccs
90perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Kezdőként10 meccs
248perc3gól0gólpassz7,57értékelés
Csereként2 meccs
56perc–gól0gólpassz6,85értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 29.
  2. –2026. 09. 05.
  3. –2026. 09. 12.
  4. 6,52026. 09. 26.
  5. –2026. 10. 10.
  6. 7,02026. 10. 13.
  7. –2026. 10. 17.
  8. 8,22026. 10. 20.
  9. 8,12026. 10. 26.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 158 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
158 perc3 kezdés · 3 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
174 perc5 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
101,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.29.–
  2. K09.05.–
  3. K09.12.–
  4. K09.26.90′
  5. K10.10.–
  6. C10.13.16′
  7. K10.17.–
  8. K10.20.68′
  9. K10.26.90′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
174perc3gól0gólpassz1,55G+GP / 907,76értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
264perc3gól0gólpassz1,02G+GP / 907,43értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc174
Gól3
Gólpassz0
Átlagértékelés7,76

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc2/361,09
Gólpassz / 90 perc25/360,00
Átlagértékelés2/367,57

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.