Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Tatsuki Seko
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Tatsuki Seko

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc67952,2 perc/meccs
Gól + gólpassz20,27 / 90 perc
Átlagértékelés6,6910 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUrawaJ1 League · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex55,0/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
84,60 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,27
Lövés
11
Kaput talál
2
Lövés pontossága
18,20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
418
Passzpontosság
43,30 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
1,59
Sikeres csel
4
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
2,65
Megnyert párharc
49
Párharcsiker
64,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
26
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,13

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
679 perc
Átlagértékelés
6,69
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
J1 League2027Urawa · Középpályás
55,0index / 100
Meccs11 Kezdő9 Perc679 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,27 Értékelés6,69 Passzpontosság43,30 %
100% adatlefedettségStabil forma
J-League Cup2026Urawa · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Emperor Cup2026Urawa · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli4–0
Kashiwa Reysol–Urawa

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Urawa–V-varen Nagasaki

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,16Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz50Passzpontosság39 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Urawa–JEF United Chiba

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,29Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz29Passzpontosság16 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Mito Hollyhock–Urawa

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,82Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz87Passzpontosság71 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Yokohama FC–Urawa

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
FC Tokyo–Urawa

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,99Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság12 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Urawa–Tokyo Verdy

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz49Passzpontosság38 %Párharc / megnyert16 / 12Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Urawa–Fagiano Okayama

KezdőM · 63 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,35Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz53Passzpontosság39 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Kashima–Urawa

KezdőM · 68 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság21 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Avispa Fukuoka–Urawa

KezdőM · 88 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,83Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz67Passzpontosság63 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Urawa–Yokohama F. Marinos

Csereként beálltM · 33 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz14Passzpontosság11 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Machida Zelvia–Urawa

Csereként beálltM · 22 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap315 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap679 perc13 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,44
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55315010,296,562,292,29
Utolsó 1010624020,296,591,732,60
Utolsó 2013679020,276,691,592,65
Hazai6 meccs
366perc0gól2gólpassz6,86értékelés
Idegenbeli7 meccs
313perc0gól0gólpassz6,52értékelés
Kezdőként11 meccs
624perc0gól2gólpassz6,59értékelés
Csereként2 meccs
55perc–gól0gólpassz7,10értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,82026. 09. 02.
  2. 6,12026. 09. 06.
  3. 6,42026. 09. 13.
  4. 7,22026. 09. 19.
  5. –2026. 09. 29.
  6. 6,02026. 10. 10.
  7. 6,82026. 10. 17.
  8. 6,32026. 10. 21.
  9. 7,22026. 10. 25.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
315 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
339,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,13 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.68′
  2. K09.13.63′
  3. K09.19.90′
  4. K09.29.–
  5. K10.10.45′
  6. N10.14.–
  7. K10.17.90′
  8. K10.21.90′
  9. K10.25.90′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
315perc0gól1gólpassz0,29G+GP / 906,56értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
624perc0gól2gólpassz0,29G+GP / 906,59értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,76

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc149/1980,00
Gólpassz / 90 perc31/1980,27
Átlagértékelés49/1986,69

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.