Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Hiiro Komori
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Hiiro Komori

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc51239,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,4211 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUrawaJ1 League · 2027
PosztTámadóF
Teljesítményindex30,3/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
84,60 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
119
Passzpontosság
11,50 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,93
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,88
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
32 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
512 perc
Átlagértékelés
6,42
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,882026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
J1 League2027Urawa · Támadó
30,3index / 100
Meccs11 Kezdő9 Perc512 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,42 Passzpontosság11,50 %
100% adatlefedettségStabil forma
J-League Cup2026Urawa · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Emperor Cup2026Urawa · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli4–0
Kashiwa Reysol–Urawa

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Urawa–V-varen Nagasaki

KezdőF · 26 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,88Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság11 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Urawa–JEF United Chiba

KezdőF · 32 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Mito Hollyhock–Urawa

KezdőF · 73 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz28Passzpontosság22 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Yokohama FC–Urawa

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
FC Tokyo–Urawa

KezdőF · 13 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Urawa–Omiya Ardija

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
Kataller Toyama–Urawa

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Urawa–Tokyo Verdy

Csereként beálltF · 23 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Urawa–Fagiano Okayama

KezdőF · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Kashima–Urawa

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Avispa Fukuoka–Urawa

KezdőF · 67 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz11Passzpontosság11 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Urawa–Yokohama F. Marinos

KezdőF · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz13Passzpontosság7 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Urawa–Yamanashi Gakuin

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Machida Zelvia–Urawa

KezdőF · 80 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Urawa–Sanfrecce Hiroshima

Csereként beálltF · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap26 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap144 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap512 perc13 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott8 értékelt meccs · szórás: 0,19
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55144000,006,563,130,63
Utolsó 1010297000,006,482,120,61
Utolsó 2013512000,006,421,930,88
Hazai7 meccs
234perc0gól0gólpassz6,52értékelés
Idegenbeli6 meccs
278perc0gól0gólpassz6,30értékelés
Kezdőként11 meccs
444perc0gól0gólpassz6,41értékelés
Csereként2 meccs
68perc–gól0gólpassz6,45értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 09. 02.
  2. 6,52026. 09. 06.
  3. 6,52026. 09. 13.
  4. 6,32026. 09. 19.
  5. –2026. 10. 07.
  6. 6,32026. 10. 10.
  7. –2026. 10. 14.
  8. 6,42026. 10. 17.
  9. 6,62026. 10. 21.
  10. 6,92026. 10. 25.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-25.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 26 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
26 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
144 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. K09.13.18′
  2. C09.19.23′
  3. N09.29.–
  4. K10.07.–
  5. K10.10.13′
  6. K10.14.–
  7. K10.17.73′
  8. K10.21.32′
  9. K10.25.26′
  10. N10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
144perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,56értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
297perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,48értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc131
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,64

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc77/910,00
Gólpassz / 90 perc68/910,00
Átlagértékelés64/916,42

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.