Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAtletico MadridLa Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex46,3/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
17 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
10 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,17
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
40 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
635
Passzpontosság
52,60 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,26
Sikeres csel
2
Cselezési siker
40 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
24
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
2,59
Megnyert párharc
52
Párharcsiker
58,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
15
!
Fegyelem
Sárga lap
4
Piros lap
0
Lap / 90
0,35
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 041 perc
Átlagértékelés
6,94
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés8,202026. 08. 23.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap390 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés90 nap1 041 perc17 pályára lépés · 11 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 3,09
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
270
0
0
0,00
7,12
0,67
3,00
Utolsó 10
10
480
1
0
0,19
5,33
0,56
3,00
Utolsó 20
17
1 041
2
0
0,17
6,02
0,26
2,59
Hazai7 meccs
411perc2gól0gólpassz6,21értékelés
Idegenbeli10 meccs
630perc0gól0gólpassz5,84értékelés
Kezdőként17 meccs
1 041perc2gól0gólpassz6,02értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
7,72026. 09. 29.
0,02026. 10. 03.
6,62026. 10. 06.
0,02026. 10. 10.
7,02026. 10. 13.
–2026. 10. 17.
7,02026. 10. 20.
7,32026. 10. 24.
–2026. 10. 31.
7,12026. 11. 03.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,3 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között3,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc270Gól0Gólpassz0Átlagértékelés7,12
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc148/1840,00
Gólpassz / 90 perc148/1840,00
Átlagértékelés46/1846,70
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.