Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDoncasterLeague Cup · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex17,9/10082% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
4 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
161
Passzpontosság
40,40 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,61
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
3
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,91
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
60 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
0
!
Fegyelem
Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
297 perc
Átlagértékelés
6,56
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés6,852026. 11. 03.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap202 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés90 nap297 perc10 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 2,64
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
157
0
0
0,00
4,48
0,57
0,57
Utolsó 10
10
297
0
0
0,00
5,25
0,61
0,91
Utolsó 20
10
297
0
0
0,00
5,25
0,61
0,91
Hazai7 meccs
297perc0gól0gólpassz6,56értékelés
Idegenbeli3 meccs
0perc0gól0gólpassz0,00értékelés
Kezdőként10 meccs
297perc0gól0gólpassz5,25értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
–2026. 08. 22.
6,02026. 08. 25.
–2026. 08. 29.
–2026. 09. 05.
6,82026. 10. 06.
–2026. 10. 10.
–2026. 10. 17.
6,62026. 10. 20.
0,02026. 10. 27.
6,92026. 11. 03.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-03.14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc157Gól0Gólpassz0Átlagértékelés4,48
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.