Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Álex Berenguer
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Álex Berenguer

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc55650,5 perc/meccs
Gól + gólpassz81,30 / 90 perc
Átlagértékelés7,149 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAthletic ClubLa Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex71,1/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90,90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
4
Gól / 90
0,65
Gólpassz / 90
0,65
Lövés
16
Kaput talál
5
Lövés pontossága
31,30 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
196
Passzpontosság
26,30 %
Kulcspassz
15
Kulcspassz / 90
2,43
Sikeres csel
5
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
9
Védőakció / 90
2,91
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
46 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,16

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
556 perc
Átlagértékelés
7,14
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,502026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen41 gól · 3 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat3egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Athletic Club · Középpályás
71,1index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc556 Gól4 Gólpassz4 G+GP / 901,30 Értékelés7,14 Passzpontosság26,30 %
98% adatlefedettségStabil forma
Spanyol Király-kupa2026Athletic Club · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Klub felkészülési mérkőzések2026Athletic Club · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
La Liga2025Athletic Club · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 1Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert13 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–6
Prat–Athletic Club

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Athletic Club–Getafe

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz3Értékelés9,50Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz34Passzpontosság26 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Levante–Athletic Club

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,35Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz38Passzpontosság35 %Párharc / megnyert17 / 11Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Valencia–Athletic Club

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz42Passzpontosság34 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres4 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Athletic Club–Alaves

KezdőF · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,91Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Athletic Club–Elche

KezdőF · 18 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Celta Vigo–Athletic Club

KezdőM · 93 perc

Gól1Gólpassz–Értékelés8,30Kulcspassz4Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz37Passzpontosság29 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Barcelona–Athletic Club

Csereként beálltF · 33 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz7Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Athletic Club–Celta Vigo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc4 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap556 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 1,07
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55388331,397,171,862,78
Utolsó 1010556441,307,142,432,91
Utolsó 2011556441,307,142,432,91
Hazai6 meccs
250perc2gól4gólpassz7,26értékelés
Idegenbeli5 meccs
306perc2gól0gólpassz7,00értékelés
Kezdőként10 meccs
523perc4gól4gólpassz7,25értékelés
Csereként1 meccs
33perc–gól–gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 14.
  2. 6,32026. 08. 27.
  3. 8,32026. 08. 30.
  4. 6,62026. 09. 05.
  5. 7,22026. 09. 12.
  6. 6,92026. 09. 19.
  7. 6,12026. 10. 17.
  8. 7,42026. 10. 21.
  9. 9,52026. 10. 25.
  10. 6,12026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-01.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 6 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
360 perc4 kezdés · 6 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
69,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,16 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.93′
  2. K09.05.24′
  3. K09.12.18′
  4. K09.19.28′
  5. N10.10.–
  6. K10.17.90′
  7. K10.21.90′
  8. K10.25.90′
  9. N10.29.–
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
388perc3gól3gólpassz1,39G+GP / 907,17értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
556perc4gól4gólpassz1,29G+GP / 907,14értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól3
Gólpassz3
Átlagértékelés7,24

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc6/1550,79
Gólpassz / 90 perc8/1550,60
Átlagértékelés5/1557,45

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.