Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
S. Grehan
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

S. Grehan

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc39836,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,225 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDoncasterLeague One · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex21,9/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
261
Passzpontosság
41,50 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,45
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,58
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
59,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
398 perc
Átlagértékelés
6,22
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,502026. 08. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
League One2026Doncaster · Védő
21,9index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,89 Passzpontosság40,90 %
96% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Doncaster · Védő
25,4index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc95 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,50 Passzpontosság32 %
82% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Doncaster · Védő
28,6index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc78 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,37 Passzpontosság50 %
82% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Rochdale · Védő
20,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc45 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,45 Passzpontosság40 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Hazai1–4
Rochdale–Doncaster

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz45Passzpontosság40 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli6–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Luton–Doncaster

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz66Passzpontosság44 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,64Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz54Passzpontosság37 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Leicester–Doncaster

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Doncaster–Burton Albion

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Peterborough–Doncaster

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
AFC Wimbledon–Doncaster

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
Doncaster–Huddersfield

KezdőD · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz59Passzpontosság50 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Doncaster–Plymouth

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Stevenage–Doncaster

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
Doncaster–Middlesbrough

KezdőD · 95 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz37Passzpontosság32 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Doncaster–Barnsley

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap135 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap225 perc7 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap398 perc11 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,32
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55225000,006,080,801,60
Utolsó 1010303000,006,150,591,78
Utolsó 2011398000,006,220,451,58
Hazai7 meccs
308perc0gól0gólpassz6,24értékelés
Idegenbeli4 meccs
90perc0gól0gólpassz6,14értékelés
Kezdőként11 meccs
398perc0gól0gólpassz6,22értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 05.
  2. 6,42026. 09. 08.
  3. –2026. 09. 19.
  4. –2026. 10. 10.
  5. –2026. 10. 17.
  6. 5,62026. 10. 20.
  7. –2026. 10. 24.
  8. 6,12026. 10. 27.
  9. –2026. 10. 31.
  10. 6,52026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 135 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
45 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
135 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
225 perc7 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K09.08.78′
  2. N09.12.–
  3. K09.19.–
  4. K10.10.–
  5. K10.17.–
  6. K10.20.90′
  7. K10.24.–
  8. K10.27.90′
  9. K10.31.–
  10. K11.03.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
225perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,08értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
303perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,15értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc225
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,08

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.