Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
B. Gallego
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

B. Gallego

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc75458,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,4212 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonEstudiantes L.P.Liga Profesional Argentina · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex41,1/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
20
Kaput talál
7
Lövés pontossága
35 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
304
Passzpontosság
30,40 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
0,84
Sikeres csel
13
Cselezési siker
41,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
21
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,34
Megnyert párharc
59
Párharcsiker
48 %
Kiharcolt szabálytalanság
24
Elkövetett szabálytalanság
22

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
1
Lap / 90
0,12

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
754 perc
Átlagértékelés
6,42
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,932026. 10. 26.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga Profesional Argentina2026Estudiantes L.P. · Középpályás
41,1index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc492 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,46 Passzpontosság34,40 %
96% adatlefedettségStabil forma
CONMEBOL Libertadores2026Estudiantes L.P. · Középpályás
31,3index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc262 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,33 Passzpontosság9,80 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli1–1
Talleres Cordoba–Estudiantes L.P.

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,93Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,93Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz63Passzpontosság58 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Flamengo–Estudiantes L.P.

KezdőM · 50 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 1 piros
Hazai1–2
Estudiantes L.P.–San Lorenzo

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Estudiantes L.P.–Flamengo

KezdőM · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz17Passzpontosság12 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,79Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz42Passzpontosság39 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,93Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz23Passzpontosság20 %Párharc / megnyert17 / 11Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Lanus–Estudiantes L.P.

KezdőM · 30 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,17Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság14 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,09Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság10 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert20 / 12Csel / sikeres7 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz40Passzpontosság32 %Párharc / megnyert15 / 7Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz35Passzpontosság27 %Párharc / megnyert14 / 3Csel / sikeres6 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Sarmiento Junin–Estudiantes L.P.

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz25Passzpontosság18 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap15 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap263 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap754 perc13 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott10 értékelt meccs · szórás: 0,35
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55263000,006,501,033,08
Utolsó 1010610000,006,440,893,54
Utolsó 2013754000,006,420,843,34
Hazai6 meccs
385perc0gól0gólpassz6,42értékelés
Idegenbeli7 meccs
369perc0gól0gólpassz6,42értékelés
Kezdőként13 meccs
754perc0gól0gólpassz6,42értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 06.
  2. 6,42026. 09. 10.
  3. 6,12026. 09. 17.
  4. 6,22026. 09. 22.
  5. 6,92026. 10. 06.
  6. 6,82026. 10. 10.
  7. 6,72026. 10. 16.
  8. 6,22026. 10. 23.
  9. 6,92026. 10. 26.
  10. 5,92026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-01.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 105 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
15 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
105 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
263 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,12 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. K09.17.76′
  2. K09.22.30′
  3. K10.06.90′
  4. K10.10.33′
  5. K10.16.75′
  6. N10.18.–
  7. K10.23.50′
  8. K10.26.90′
  9. K11.01.15′
  10. N11.07.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
263perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,50értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
610perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,44értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc155
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,34

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc174/2200,00
Gólpassz / 90 perc180/2200,00
Átlagértékelés116/2206,46

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.