Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Asiimwe
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Asiimwe

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc31444,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,075 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUgandaAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztVédőD
Teljesítményindex31,9/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
5 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
80
Passzpontosság
19 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
8
Cselezési siker
61,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
4,01
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
52,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
314 perc
Átlagértékelés
6,07
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,662026. 09. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
31,9index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,66 Passzpontosság27 %
84% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Charlton · Védő
28,1index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc94 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés5,60 Passzpontosság13 %
82% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Salford City · Középpályás
18,1index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,77 Passzpontosság20 %
82% adatlefedettségStabil forma
League Two2026Salford City · Védő
35,4index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc37 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,15 Passzpontosság4,90 %
84% adatlefedettségStabil forma
Championship2026Charlton · Védő
5,1index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc3 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság2 %
47% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai2–1
Salford City–Exeter City

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–4
Walsall–Salford City

KezdőD · 30 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,92Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Salford City–Crawley Town

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Cheltenham–Salford City

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,77Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság20 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Uganda–Libya

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság27 %Párharc / megnyert16 / 8Csel / sikeres8 / 5Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Tunisia–Uganda

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Salford City–Swindon Town

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Salford City–Port Vale

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Charlton–Preston

Csereként beálltD · 3 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–1
Tottenham–Charlton

KezdőD · 94 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés5,60Kulcspassz–Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz15Passzpontosság13 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap30 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap127 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap314 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,39
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55217000,006,180,003,32
Utolsó 107314000,006,070,004,01
Utolsó 207314000,006,070,004,01
Hazai2 meccs
93perc0gól0gólpassz6,66értékelés
Idegenbeli5 meccs
221perc0gól0gólpassz5,92értékelés
Kezdőként6 meccs
311perc0gól0gólpassz6,07értékelés
Csereként1 meccs
3perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 5,62026. 08. 26.
  2. –2026. 08. 29.
  3. –2026. 09. 24.
  4. 6,72026. 09. 29.
  5. 5,82026. 10. 06.
  6. 5,92026. 10. 20.
  7. 6,42026. 10. 26.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-26.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 30 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
30 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
37 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N09.05.–
  2. N09.19.–
  3. K09.24.–
  4. K09.29.90′
  5. K10.06.90′
  6. N10.10.–
  7. N10.17.–
  8. K10.20.7′
  9. K10.26.30′
  10. N10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
217perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,18értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
314perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,07értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc37
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,15

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.