Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
G. Carrillo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

G. Carrillo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc62656,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,14 / 90 perc
Átlagértékelés6,5310 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonEstudiantes L.P.CONMEBOL Libertadores · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex33,4/10090% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
90,90 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,14
Gólpassz / 90
0
Lövés
22
Kaput talál
7
Lövés pontossága
31,80 %
Gólkonverzió
4,50 %

Passz és kreativitás

Passz
157
Passzpontosság
13,10 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
1,29
Sikeres csel
4
Cselezési siker
44,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,29
Megnyert párharc
46
Párharcsiker
47,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,14

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
626 perc
Átlagértékelés
6,53
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,762026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
CONMEBOL Libertadores2026Estudiantes L.P. · Támadó
33,4index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc347 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,47 Passzpontosság14 %
90% adatlefedettségStabil forma
Liga Profesional Argentina2026Estudiantes L.P. · Támadó
41,2index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc279 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,32 Értékelés6,57 Passzpontosság12,20 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Hazai3–3
Gól1Gólpassz0Értékelés7,76Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz21Passzpontosság14 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Flamengo–Estudiantes L.P.

KezdőF · 77 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság9 %Párharc / megnyert21 / 12Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Estudiantes L.P.–San Lorenzo

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Estudiantes L.P.–Flamengo

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz26Passzpontosság20 %Párharc / megnyert23 / 10Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Lanus–Estudiantes L.P.

KezdőF · 17 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz5Passzpontosság1 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság12 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Estudiantes L.P.–Platense

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 3Passz16Passzpontosság12 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Estudiantes L.P.–Newells Old Boys

Kezdő · csapatkapitányF · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz4Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / –Passz25Passzpontosság15 %Párharc / megnyert14 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Sarmiento Junin–Estudiantes L.P.

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Estudiantes L.P.–Gimnasia L.P.

Csereként beálltF · 29 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert3 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap279 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap626 perc11 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,45
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55296100,306,710,910,61
Utolsó 1010597100,156,571,360,30
Utolsó 2011626100,146,531,290,29
Hazai6 meccs
417perc1gól0gólpassz6,63értékelés
Idegenbeli5 meccs
209perc0gól0gólpassz6,39értékelés
Kezdőként10 meccs
597perc1gól0gólpassz6,57értékelés
Csereként1 meccs
29perc–gól–gólpassz6,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 19.
  2. 6,32026. 09. 01.
  3. 6,52026. 09. 06.
  4. 6,42026. 09. 10.
  5. 6,42026. 09. 17.
  6. 6,42026. 09. 22.
  7. 6,32026. 10. 06.
  8. 6,82026. 10. 16.
  9. 6,32026. 10. 23.
  10. 7,82026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
257 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
626,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,14 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.25′
  2. K09.10.90′
  3. N09.12.–
  4. K09.17.90′
  5. K09.22.17′
  6. K10.06.22′
  7. K10.16.90′
  8. N10.18.–
  9. K10.23.77′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
296perc1gól0gólpassz0,30G+GP / 906,71értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
597perc1gól0gólpassz0,15G+GP / 906,57értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc279
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,80

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc46/1140,32
Gólpassz / 90 perc64/1140,00
Átlagértékelés54/1146,57

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.