Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Otamendi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Otamendi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc85256,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés7,2310 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRiver PlateLiga Profesional Argentina · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex57,3/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
9 meccs
Csapatkapitány
2 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
1
Lövés pontossága
11,10 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
612
Passzpontosság
59,70 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,21
Sikeres csel
2
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
23
Védőakció / 90
3,59
Megnyert párharc
70
Párharcsiker
68,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
18
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,11

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
852 perc
Átlagértékelés
7,23
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés82026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Liga Profesional Argentina2026River Plate · Védő
57,3index / 100
Meccs12 Kezdő12 Perc726 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,26 Passzpontosság62 %
100% adatlefedettségStabil forma
CONMEBOL Sudamericana2026River Plate · Védő
47,8index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc97 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés7,50 Passzpontosság56 %
84% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Argentina · Védő
43,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc29 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,70 Passzpontosság25 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Idegenbeli0–2
Aldosivi–River Plate

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,43Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz73Passzpontosság57 %Párharc / megnyert11 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Boca Juniors–River Plate

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz32Passzpontosság26 %Párharc / megnyert10 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
River Plate–Racing Club

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz53Passzpontosság41 %Párharc / megnyert14 / 10Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés7,55Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz52Passzpontosság48 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,46Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz71Passzpontosság61 %Párharc / megnyert11 / 9Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz94Passzpontosság84 %Párharc / megnyert12 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Argentina–Benin

KezdőD · 29 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz26Passzpontosság25 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
River Plate–Huracan

Kezdő · csapatkapitányD · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz95Passzpontosság88 %Párharc / megnyert13 / 10Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz47Passzpontosság38 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Banfield–River Plate

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
River Plate–Santa Fe

Kezdő · csapatkapitányD · 97 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,50Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz69Passzpontosság56 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Santa Fe–River Plate

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
River Plate–Argentinos JRS

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap569 perc7 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap852 perc15 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,56
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450000,007,230,002,80
Utolsó 1010755000,007,200,123,70
Utolsó 2015852000,007,230,213,59
Hazai8 meccs
492perc0gól0gólpassz7,22értékelés
Idegenbeli7 meccs
360perc0gól0gólpassz7,24értékelés
Kezdőként15 meccs
852perc0gól0gólpassz7,23értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 09. 07.
  2. –2026. 09. 12.
  3. 7,72026. 09. 20.
  4. 6,72026. 10. 07.
  5. 8,02026. 10. 11.
  6. 7,52026. 10. 15.
  7. 7,62026. 10. 19.
  8. 7,22026. 10. 25.
  9. 6,52026. 11. 01.
  10. 7,42026. 11. 05.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
540 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,11 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.07.90′
  2. K09.12.–
  3. K09.20.96′
  4. K10.07.29′
  5. K10.11.90′
  6. K10.15.90′
  7. K10.19.90′
  8. K10.25.90′
  9. K11.01.90′
  10. K11.05.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,23értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
755perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,20értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés7,23

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc40/2070,00
Gólpassz / 90 perc47/2070,00
Átlagértékelés2/2077,26

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.