Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Gaich
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Gaich

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc46635,8 perc/meccs
Gól + gólpassz10,19 / 90 perc
Átlagértékelés6,528 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonEstudiantes L.P.Liga Profesional Argentina · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex36,4/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,30 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,19
Lövés
9
Kaput talál
1
Lövés pontossága
11,10 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
110
Passzpontosság
11,10 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,35
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,77
Megnyert párharc
35
Párharcsiker
54,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
466 perc
Átlagértékelés
6,52
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 09. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga Profesional Argentina2026Estudiantes L.P. · Támadó
36,4index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc453 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,20 Értékelés6,51 Passzpontosság11,50 %
98% adatlefedettségVisszaeső forma
CONMEBOL Libertadores2026Estudiantes L.P. · Támadó
21,4index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc13 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,58 Passzpontosság3 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai3–3
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság11 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Flamengo–Estudiantes L.P.

KezdőF · 13 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Estudiantes L.P.–San Lorenzo

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,93Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Lanus–Estudiantes L.P.

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 1Passz18Passzpontosság15 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Estudiantes L.P.–Platense

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,83Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság13 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Estudiantes L.P.–Newells Old Boys

Csereként beálltF · 13 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
U. Catolica–Estudiantes L.P.

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Gól–Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz10Passzpontosság6 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap66 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap237 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap466 perc13 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 3,14
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55169000,003,780,530,53
Utolsó 1010327000,003,501,650,28
Utolsó 2013466010,194,351,350,77
Hazai7 meccs
142perc0gól1gólpassz3,29értékelés
Idegenbeli6 meccs
324perc0gól0gólpassz5,40értékelés
Kezdőként12 meccs
453perc0gól1gólpassz4,11értékelés
Csereként1 meccs
13perc–gól–gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 10.
  2. –2026. 09. 12.
  3. 0,02026. 09. 17.
  4. 6,72026. 09. 22.
  5. 5,92026. 10. 06.
  6. 6,22026. 10. 10.
  7. 0,02026. 10. 16.
  8. 6,62026. 10. 23.
  9. 6,22026. 10. 26.
  10. 0,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 66 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
66 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
169 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
466,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K09.12.–
  2. K09.17.0′
  3. K09.22.90′
  4. K10.06.68′
  5. K10.10.90′
  6. K10.16.0′
  7. N10.18.–
  8. K10.23.13′
  9. K10.26.66′
  10. K11.01.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
169perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,78értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
327perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,50értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc79
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,19

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc82/1140,00
Gólpassz / 90 perc28/1140,20
Átlagértékelés82/1145,70

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.