Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
K. Adeyemi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

K. Adeyemi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés17Lefedett pályára lépés
Játékperc57333,7 perc/meccs
Gól + gólpassz60,94 / 90 perc
Átlagértékelés6,9014 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBarcelonaLa Liga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex61,0/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
4 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
76,50 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
3
Gól / 90
0,47
Gólpassz / 90
0,47
Lövés
30
Kaput talál
10
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
10 %

Passz és kreativitás

Passz
260
Passzpontosság
25,90 %
Kulcspassz
16
Kulcspassz / 90
2,51
Sikeres csel
14
Cselezési siker
43,80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,79
Megnyert párharc
37
Párharcsiker
45,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
15
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,31

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
573 perc
Átlagértékelés
6,90
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Barcelona · Támadó
61,0index / 100
Meccs11 Kezdő7 Perc294 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 900,92 Értékelés6,79 Passzpontosság24,30 %
100% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Germany · Középpályás
53,8index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc155 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,58 Értékelés7,02 Passzpontosság31,30 %
84% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Barcelona · Támadó
65,9index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc124 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 901,45 Értékelés7,15 Passzpontosság23,30 %
88% adatlefedettségStabil forma
Klub felkészülési mérkőzések2026Barcelona · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Hazai3–0
Barcelona–Aston Villa

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Barcelona–Alaves

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz37Passzpontosság32 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Barcelona–Real Madrid

KezdőF · 5 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz14Passzpontosság13 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–5
Real Betis–Barcelona

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–4
Galatasaray–Barcelona

KezdőF · 31 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,24Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz12Passzpontosság10 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Barcelona–Getafe

KezdőF · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,08Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Germany–Greece

KezdőM · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz38Passzpontosság34 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Netherlands–Germany

KezdőM · 80 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,34Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz31Passzpontosság28 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Sevilla–Barcelona

KezdőF · 13 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai7–2
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál8 / 1Passz42Passzpontosság36 %Párharc / megnyert19 / 12Csel / sikeres7 / 6Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Levante–Barcelona

Csereként beálltF · 23 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Barcelona–Feyenoord

KezdőF · 63 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,66Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz35Passzpontosság32 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Valencia–Barcelona

Csereként beálltF · 28 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz13Passzpontosság12 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–2
Barcelona–Rayo Vallecano

Csereként beálltF · 13 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Barcelona–Athletic Club

Csereként beálltF · 13 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Elche–Barcelona

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Barcelona–Al Ahly

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap175 perc7 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap573 perc17 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,15
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55125000,004,762,161,44
Utolsó 1010343110,525,982,890,52
Utolsó 2017573330,946,442,510,79
Hazai9 meccs
368perc1gól2gólpassz6,03értékelés
Idegenbeli8 meccs
205perc2gól1gólpassz7,06értékelés
Kezdőként13 meccs
496perc2gól2gólpassz6,29értékelés
Csereként4 meccs
77perc1gól1gólpassz6,85értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 19.
  2. 7,32026. 09. 24.
  3. 6,72026. 09. 27.
  4. 7,12026. 10. 10.
  5. 7,22026. 10. 13.
  6. –2026. 10. 17.
  7. 6,52026. 10. 20.
  8. 6,12026. 10. 25.
  9. 6,42026. 10. 31.
  10. 0,02026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 95 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
95 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
175 perc7 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
95,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,31 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.19.13′
  2. K09.24.80′
  3. K09.27.75′
  4. K10.10.19′
  5. K10.13.31′
  6. K10.17.–
  7. K10.20.30′
  8. K10.25.5′
  9. K10.31.90′
  10. K11.03.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
125perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,76értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
343perc1gól1gólpassz0,52G+GP / 905,98értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc125
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,76

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc10/741,45
Gólpassz / 90 perc37/740,00
Átlagértékelés69/745,36

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.