HELYI ADATATLASZ
K League 1 2026 statisztikák és csapatranglisták
K League 1 2026 csapatstatisztikái, forma-, támadó-, védekező- és gólmutatói helyi eredményadatokból.
CSAPATRANGLISTA
Összesített teljesítmény
Forma, támadás, védekezés és stabilitás egy leíró indexben.
- 1
Daejeon Citizen10 meccs · 80% adat65,6/100helyi minta - 2
Ulsan Hyundai FC10 meccs · 80% adat58,8/100helyi minta - 3
Gangwon FC10 meccs · 80% adat49,8/100helyi minta - 4
Incheon United10 meccs · 80% adat49,5/100helyi minta - 5
FC Seoul10 meccs · 80% adat47,8/100helyi minta - 6
Jeju United FC10 meccs · 80% adat44,4/100helyi minta - 7
FC Anyang10 meccs · 80% adat42,5/100helyi minta - 8
Jeonbuk Motors10 meccs · 80% adat42,1/100helyi minta - 9
Gimcheon Sangmu FC10 meccs · 80% adat41,0/100helyi minta - 10
Gwangju FC10 meccs · 80% adat40,9/100helyi minta - 11
Pohang Steelers10 meccs · 80% adat38,7/100helyi minta - 12
Bucheon FC 199510 meccs · 80% adat20,1/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Aktuális forma
A legutóbbi, legfeljebb tíz feldolgozott meccs ponttermése.
- 1
Daejeon Citizen10 meccs · 80% adat70,0/100helyi minta - 2
Ulsan Hyundai FC10 meccs · 80% adat66,7/100helyi minta - 3
Incheon United10 meccs · 80% adat50,0/100helyi minta - 4
Gangwon FC10 meccs · 80% adat46,7/100helyi minta - 5
FC Seoul10 meccs · 80% adat46,7/100helyi minta - 6
FC Anyang10 meccs · 80% adat43,3/100helyi minta - 7
Jeju United FC10 meccs · 80% adat43,3/100helyi minta - 8
Gwangju FC10 meccs · 80% adat36,7/100helyi minta - 9
Jeonbuk Motors10 meccs · 80% adat36,7/100helyi minta - 10
Gimcheon Sangmu FC10 meccs · 80% adat36,7/100helyi minta - 11
Pohang Steelers10 meccs · 80% adat33,3/100helyi minta - 12
Bucheon FC 199510 meccs · 80% adat10,0/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Támadó teljesítmény
A közelmúlt lőtt góljaira épülő leíró mutató.
- 1
Daejeon Citizen10 meccs · 80% adat84,0/100helyi minta - 2
Gwangju FC10 meccs · 80% adat72,0/100helyi minta - 3
Ulsan Hyundai FC10 meccs · 80% adat72,0/100helyi minta - 4
FC Seoul10 meccs · 80% adat60,0/100helyi minta - 5
Gangwon FC10 meccs · 80% adat56,0/100helyi minta - 6
Jeonbuk Motors10 meccs · 80% adat56,0/100helyi minta - 7
Jeju United FC10 meccs · 80% adat52,0/100helyi minta - 8
Incheon United10 meccs · 80% adat48,0/100helyi minta - 9
Gimcheon Sangmu FC10 meccs · 80% adat48,0/100helyi minta - 10
FC Anyang10 meccs · 80% adat40,0/100helyi minta - 11
Pohang Steelers10 meccs · 80% adat36,0/100helyi minta - 12
Bucheon FC 199510 meccs · 80% adat32,0/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Védekező teljesítmény
A közelmúlt kapott góljaira épülő leíró mutató.
- 1
Incheon United10 meccs · 80% adat64,0/100helyi minta - 2
Gangwon FC10 meccs · 80% adat60,0/100helyi minta - 3
FC Anyang10 meccs · 80% adat52,0/100helyi minta - 4
Daejeon Citizen10 meccs · 80% adat52,0/100helyi minta - 5
Jeju United FC10 meccs · 80% adat48,0/100helyi minta - 6
Pohang Steelers10 meccs · 80% adat48,0/100helyi minta - 7
FC Seoul10 meccs · 80% adat48,0/100helyi minta - 8
Ulsan Hyundai FC10 meccs · 80% adat48,0/100helyi minta - 9
Gimcheon Sangmu FC10 meccs · 80% adat48,0/100helyi minta - 10
Jeonbuk Motors10 meccs · 80% adat44,0/100helyi minta - 11
Gwangju FC10 meccs · 80% adat24,0/100helyi minta - 12
Bucheon FC 199510 meccs · 80% adat8,0/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Stabil teljesítmény
Az eredmények ingadozását összefoglaló stabilitási mutató.
- 1
Bucheon FC 199510 meccs · 80% adat69,5/100helyi minta - 2
Pohang Steelers10 meccs · 80% adat48,4/100helyi minta - 3
Gwangju FC10 meccs · 80% adat30,4/100helyi minta - 4
Jeonbuk Motors10 meccs · 80% adat30,4/100helyi minta - 5
Gimcheon Sangmu FC10 meccs · 80% adat30,4/100helyi minta - 6
Gangwon FC10 meccs · 80% adat25,8/100helyi minta - 7
Daejeon Citizen10 meccs · 80% adat24,3/100helyi minta - 8
FC Anyang10 meccs · 80% adat20,8/100helyi minta - 9
Jeju United FC10 meccs · 80% adat20,8/100helyi minta - 10
Ulsan Hyundai FC10 meccs · 80% adat15,7/100helyi minta - 11
Incheon United10 meccs · 80% adat14,4/100helyi minta - 12
FC Seoul10 meccs · 80% adat9,6/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Lőtt gólátlag
Átlagosan szerzett gól a feldolgozott közelmúltban.
- 1
Daejeon Citizen10 meccs · 80% adat2,10helyi minta - 2
Gwangju FC10 meccs · 80% adat1,80helyi minta - 3
Ulsan Hyundai FC10 meccs · 80% adat1,80helyi minta - 4
FC Seoul10 meccs · 80% adat1,50helyi minta - 5
Gangwon FC10 meccs · 80% adat1,40helyi minta - 6
Jeonbuk Motors10 meccs · 80% adat1,40helyi minta - 7
Jeju United FC10 meccs · 80% adat1,30helyi minta - 8
Incheon United10 meccs · 80% adat1,20helyi minta - 9
Gimcheon Sangmu FC10 meccs · 80% adat1,20helyi minta - 10
FC Anyang10 meccs · 80% adat1,00helyi minta - 11
Pohang Steelers10 meccs · 80% adat0,90helyi minta - 12
Bucheon FC 199510 meccs · 80% adat0,80helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Mindkét csapat gólt szerzett
A BTTS-meccsek aránya a feldolgozott mintában.
- 1
Gwangju FC10 meccs · 80% adat80,0%helyi minta - 2
Jeonbuk Motors10 meccs · 80% adat80,0%helyi minta - 3
Ulsan Hyundai FC10 meccs · 80% adat80,0%helyi minta - 4
Daejeon Citizen10 meccs · 80% adat70,0%helyi minta - 5
Jeju United FC10 meccs · 80% adat70,0%helyi minta - 6
FC Seoul10 meccs · 80% adat70,0%helyi minta - 7
Bucheon FC 199510 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 8
Gangwon FC10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 9
FC Anyang10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 10
Gimcheon Sangmu FC10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 11
Incheon United10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 12
Pohang Steelers10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Legalább három gól
A 2,5 gólnál magasabb összgólszámú meccsek aránya.
- 1
Ulsan Hyundai FC10 meccs · 80% adat80,0%helyi minta - 2
Bucheon FC 199510 meccs · 80% adat70,0%helyi minta - 3
Daejeon Citizen10 meccs · 80% adat70,0%helyi minta - 4
Gwangju FC10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 5
FC Seoul10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 6
Jeju United FC10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 7
Jeonbuk Motors10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 8
Pohang Steelers10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 9
Gimcheon Sangmu FC10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 10
Gangwon FC10 meccs · 80% adat40,0%helyi minta - 11
FC Anyang10 meccs · 80% adat40,0%helyi minta - 12
Incheon United10 meccs · 80% adat40,0%helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Kapott gól nélküli meccsek
A clean sheet mérkőzések aránya.
- 1
Gangwon FC10 meccs · 80% adat30,0%helyi minta - 2
Daejeon Citizen10 meccs · 80% adat30,0%helyi minta - 3
Jeju United FC10 meccs · 80% adat30,0%helyi minta - 4
Incheon United10 meccs · 80% adat30,0%helyi minta - 5
Pohang Steelers10 meccs · 80% adat30,0%helyi minta - 6
Gimcheon Sangmu FC10 meccs · 80% adat30,0%helyi minta - 7
FC Anyang10 meccs · 80% adat20,0%helyi minta - 8
Jeonbuk Motors10 meccs · 80% adat20,0%helyi minta - 9
Ulsan Hyundai FC10 meccs · 80% adat20,0%helyi minta - 10
Gwangju FC10 meccs · 80% adat10,0%helyi minta - 11
FC Seoul10 meccs · 80% adat10,0%helyi minta - 12
Bucheon FC 199510 meccs · 80% adat0,0%helyi minta
JÁTÉKOSRANGLISTA
Játékos-teljesítményindex
A lefedett szezonmeccsek poszthoz igazított leíró teljesítményindexe.
- 1
Matheus Aiás6 meccs · 356 perc84,0/10092% adat - 2
J. Iredale11 meccs · 567 perc67,0/100100% adat - 3
Patryk Klimala12 meccs · 701 perc65,6/100100% adat - 4
Tiago Orobó9 meccs · 512 perc63,4/10098% adat - 5
Lee Dong-Gyeong13 meccs · 780 perc63,4/100100% adat - 6
Yago Cariello8 meccs · 544 perc61,7/10096% adat - 7
Diogo de Oliveira10 meccs · 322 perc61,5/100100% adat - 8
A. Ba Loua11 meccs · 620 perc60,7/100100% adat - 9
Moon Seon-Min11 meccs · 646 perc54,7/100100% adat - 10
Matheus Oliveira13 meccs · 716 perc53,3/100100% adat - 11
Italo Moreira9 meccs · 495 perc51,6/10098% adat - 12
Emerson Negueba12 meccs · 709 perc49,5/100100% adat
JÁTÉKOSRANGLISTA
Góllövők
A legtöbb helyben rögzített góllal rendelkező játékosok.
- 1
J. Iredale11 meccs · 567 perc8100% adat - 2
Tiago Orobó9 meccs · 512 perc798% adat - 3
Patryk Klimala12 meccs · 701 perc6100% adat - 4
Yago Cariello8 meccs · 544 perc696% adat - 5
Emerson Negueba12 meccs · 709 perc5100% adat - 6
Diogo de Oliveira10 meccs · 322 perc5100% adat - 7
Kim Dae-won13 meccs · 615 perc4100% adat - 8
Lee Dong-Gyeong13 meccs · 780 perc3100% adat - 9
S. Mugoša11 meccs · 683 perc3100% adat - 10
A. Ba Loua11 meccs · 620 perc3100% adat - 11
Lee Myung-Jae13 meccs · 765 perc2100% adat - 12
Wanderson12 meccs · 720 perc2100% adat
JÁTÉKOSRANGLISTA
Gólpasszok
A legtöbb helyben rögzített gólpasszal rendelkező játékosok.
- 1
Lee Dong-Gyeong13 meccs · 780 perc5100% adat - 2
Lee Myung-Jae13 meccs · 765 perc5100% adat - 3
A. Ba Loua11 meccs · 620 perc4100% adat - 4
Lee Yeong-jae8 meccs · 573 perc496% adat - 5
Cho Hyun-Taek13 meccs · 810 perc3100% adat - 6
Moon Seon-Min11 meccs · 646 perc3100% adat - 7
Jeong Seung-Won13 meccs · 816 perc2100% adat - 8
T. Oude Kotte13 meccs · 810 perc2100% adat - 9
Wanderson12 meccs · 720 perc2100% adat - 10
Matheus Oliveira13 meccs · 716 perc2100% adat - 11
G. Ludwigson12 meccs · 576 perc2100% adat - 12
Kim Bong-Soo11 meccs · 488 perc2100% adat
JÁTÉKOSRANGLISTA
Átlagos játékosértékelés
Csak a szolgáltatott meccsértékeléssel rendelkező, lefedett játékosok átlaga.
- 1
Matheus Aiás6 meccs · 356 perc8,1592% adat - 2
J. Iredale11 meccs · 567 perc7,34100% adat - 3
Patryk Klimala12 meccs · 701 perc7,12100% adat - 4
Tiago Orobó9 meccs · 512 perc7,0498% adat - 5
Kim Dae-won13 meccs · 615 perc6,99100% adat - 6
Italo Moreira9 meccs · 495 perc6,9898% adat - 7
Yago Cariello8 meccs · 544 perc6,9896% adat - 8
Diogo de Oliveira10 meccs · 322 perc6,94100% adat - 9
A. Ba Loua11 meccs · 620 perc6,90100% adat - 10
Hwang Seo-Woong8 meccs · 321 perc6,8596% adat - 11
E. Çinari8 meccs · 367 perc6,8496% adat - 12
Matheus Oliveira13 meccs · 716 perc6,82100% adat
ÁTLÁTHATÓ ADATÚT
Módszertan
Befejezett, eredménnyel rendelkező helyi mérkőzések, valamint materializált csapat- és játékosprofilok. Hiányzó adat nem válik nullává vagy becsléssé. Az Adatatlasz olvasó nem ír domainadatot vagy saját gyorsítótársort, és nem kér adatot külső szolgáltatótól.